Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Автосалон Jaguar/Land Rover

Ягуар Ланд Ровер впровадив єдиний двобрендовий формат дилерських центрів Ягуар та Ланд Ровер. Автосалон надає глибоку та затишну атмосферу своїм відвідувачам та повний догляд і сервіс за їх авто. Інноваційний підхід, нові технології, вишуканий британський стиль у шоурумі який вміщує на своїй території 7 авто Jaguar та 7 авто Land Rover.  Дилерський центр також забезпечені зонами для відпочинку та роботи: дитяча кімната, місце для матері та дитини, бариста-бар та комфортні лаунж-зони.

 

Інформація про замовника

Компанія «Winner Automotive» є офіційним дилером автомобілів марок Land Rover, Volvo, Ford, Jaguar і Bentley.

Впроваджені рішення. Строк реалізації - 8 місяців.
  • Монтаж електроосвітлення виконано на основі обладнання українського бренда Yasa. Більшість дизайнерських світильників замінено на українські аналоги згідно бренд-бука замовника.
  • Система електроживлення виконана з розрахунку всіх поточних споживачів та з врахуванням перспективи потреб потужних електрозарядних станцій. Передбачено інтеграцію системи енергоменеджменту.
  • Інстальована система автоматизації та диспетчеризації інженерного обладнання. Впроваджено заходи економії завдяки інтеграції в систему моніторингу існуючого автоцентру. Замінено дороге рішення по управлінню освітленням Dali на рішення індивідуальної розробки на основі контролерів системи диспетчеризації.
  • Впроваджена сертифікована структурована компьютерна мережа. Покриття WiFi безшовне та розраховане радіоплануванням.
  • Внутрішньо-майданчикові мережі реалізовані з врахуванням потенціалу розвитку об’єкта. Закладені резерви дозволяють в подальшому модернізувати об’єкт без порушення облагороджування території.
  • Системи безпеки виконані з врахуванням вимог бренду. В’їзди та виїзди обладнані автоматизованими шлагбаумами. Впроваджено систему обмеження доступу до внутрішніх зон об’єкта. Відеоспостереження реалізовано з максимальним охопленням двору та зони технічного обслуговування.
  • Впровадження інженерних рішень відбувалось з розрахунку максимальних оптимізацій капітальних затрат та з врахуванням економічної експлуатації об’єкта.

 

Системи
Система мультимедіа, ІТ
Структурована кабельна система
Система автоматизації та диспетчиризації
Система безпеки (відеонагляд, СКД, охоронна сигналізація)
Роботи
Виконання ппроектної документації
Виконання монтажних робіт
Виконання пуско-налагоджувальних робіт
Один з найкращих спортивних комплексів України - спортивний центр «Ліко»
(English) A very important point in the functioning of any building intended for the use of groups of people is the availability of an effective air conditioning and ventilation system.
Zeo Alliance - одна з найбільших IT-компаний Європи з центральним офісом в Києві.