Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

  • Главная
  • |
  • Проекти
  • |
  • Проект реалізації комплексної інженерної інфраструктури бізнес-центру "Space4"
Проект реалізації комплексної інженерної інфраструктури бізнес-центру "Space4"
Інформація про Замовника

Space4 – це перший інноваційний бізнес-центр, збудований за міжнародними стандартами енергоефективності та єдиний з офісами класу А в м. Рівне. Space4 є частиною комплексної забудови площею 5,5 га, яка включає новий житловий квартал Empatika та інфраструктурні об’єкти, будівництво яких виконує девелоперська компанія РЕНОМЕ Комфорт. Бізнес-центр включає офіси, облаштовані за технологією «Open Space», розраховані на компанії ІТ-напрямку, head-offices, має презентаційну зону в скляному атріумі, фітнес-клуб Sport Life (VIP-формат) зі спа-зоною та з 25-метровим басейном, цілодобовий консьєрж-сервіс, ресторан, торгові площі для забезпечення повноцінної інфраструктури і комфорту орендарів офісів, зони відпочинку та велику парковку. Об’єкт введений в експлуатацію.

    

 

Опис проекту

Advansys Group завершила проект з реалізації комплексної інженерної інфраструктури бізнес-центру “Space4” з врахуванням міжнародних стандартів. Загальна площа робіт склала понад 5000 кв. м. Початок – квітень 2021 р., завершення – червень 2022 р. Об’єкт відповідає високим стандартам енергоефективності. Розташований за адресою: масив Комфортний-1, Рівненський р-н, с. Бармаки.

Вітаємо замовника та колектив нашої компанії з успішно виконаним проектом!

Виконані роботи
Системи
Опалення, вентиляція та кондиціювання
Індивідуальний тепловий пункт
Холодоцентр
Електроживлення
Внутрішнє та зовнішнє електроосвітлення
Автоматизація та диспетчеризація інженерних мереж
Роботи
Адаптація проектної документації
Виконання монтажних робіт
Виконання пуско-налагоджувальних робіт
(English) A very important point in the functioning of any building intended for the use of groups of people is the availability of an effective air conditioning and ventilation system.
Модернізація системи опалення, вентиляції та кондиціювання. Коротенький звіт по проекту від інженерів Advansys Group