Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Проект Ultramarket у ЖК San Francisco Creative House

Інформація про замовника

Вітаємо замовника, партнерів та колектив нашої компанії з успішно виконаним проектом в першому магазині нової мережі ULTRAMARKET.

Співробітники компанії Advansys Group розробили та реалізували унікальний проект із застосуванням цілого комплексу інженерних рішень. Для реалізації даного проекту було залучено спеціалістів компанії із різних галузей. Фахівцями напрямку MEP Design були виконані роботи з проектування інженерних мереж – опалення, теплопостачання, вентиляція, кондиціювання, димовидалення, автоматизації, а спеціалісти компанії з напрямку Engineering реалізували монтажні та пуско-налагоджувальні роботи.

  • Вентиляція. Встановлені припливно-витяжні установки з компресорно-конденсаторними блоками, що забезпечують ефективний перенагрів та переохолодження припливного повітря. Також, вентиляційні установки укомплектовані високоефективними роторними рекуператорами, які можуть досягати до 90% ефективності. Керування вентиляційної системи здійснюється за допомогою контролерів автоматики, що дають можливість максимально збалансувати роботу всієї системи.
  • Кондиціювання. Інстальована мультізональна VRF система з касетними внутрішніми блоками. Дана система використовується в якості основного джерела тепло та холодопостачання орендованих приміщень та забезпечує рівномірний температурний режим в приміщеннях. Крім того, система працює з високим коефіцієнтом перетворення електричної енергії в теплову, що значно знижує експлуатаційні витрати.

В умовах наявних обмежень щодо виділених електричних потужностей при реконструкції, дане технічне рішення є одним з найефективніших. Ефективно виконаний проект з Advansys Group дозволить замовнику зекономити до 80% на енергоресурсах. Термін окупності додаткових інвестицій не перевищую 3-х років.

Нова мережа ULTRAMARKET – це магазини, виконані в тематичному дизайні та концепції Health, Craft, Farm, Local. «ULTRA означає «більше, ніж» і метафорично демонструє динаміку й різноманітність асортименту. При створенні тематичного дизайну першого магазину, команда ULTRAMARKET використовувала змішану стилістику. У торговельному залі немає типових і візуально однакових відділів, всі зони відрізняються стилем, матеріалами й навіть шрифтами вивісок, але пов’язані єдиною ідеєю з акцентом на екологічність і крафт. Супермаркет почав роботу 20 травня у житловому комплексі San Francisco Creative House by SAGA Development за адресою пр. Перемоги, 67 у Святошинському районі Києва біля станції метро «Нивки».

Advansys Group. Ефективні інженерні рішення для нерухомості!

 

Системи
Опалення
Теплопостачання
Вентиляція
Кондиціювання
Димовидалення
Автоматизація
Роботи
Проектні роботи
Монтажні роботи
Пуско-налагоджувальні роботи
Один з найкращих спортивних комплексів України - спортивний центр «Ліко»
(English) A very important point in the functioning of any building intended for the use of groups of people is the availability of an effective air conditioning and ventilation system.
Zeo Alliance - одна з найбільших IT-компаний Європи з центральним офісом в Києві.