Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

  • Главная
  • |
  • Проекти
  • |
  • Проєкт з реконструкції приміщення для відділення IBOX BANK на Хрещатику
Проєкт з реконструкції приміщення для відділення IBOX BANK на Хрещатику
Інформація про Замовника

АЙБОКС БАНК (IBOX BANK) – класичний універсальний банк, який надає всі види банківських послуг як фізичним так і юридичним особам будь якої форми власності, роблячи акцент на оперативному та комфортному обслуговуванні. У 2020 році IBOX BANK змінив стратегію, взявши курс на перетворення у транзакційний банк повного циклу. IBOX BANK працює на українському фінансовому ринку з 1993 року. За цей час він неодноразово був визнаний одним із найстабільніших банків України на думку багатьох рейтингових агентств та експертів банківської сфери.

Опис проекту

В кінці минулого року компанія Advansys Group завершила проєкт з реконструкції приміщення для нового відділення IBOX BANK на Хрещатику. Загальна площа приміщення склала 500 м2. Початок – листопад 2022 р., завершення – грудень 2022 р. Розташований за адресою: м Київ, вул. Хрещатик 7/11.

Співробітники компанії Advansys Group виконали повний комплекс інженерно-будівельних робіт. А саме: оздоблювальні роботи, влаштування внутрішніх інженерних систем: ЕТР, ОВіК, ВК.  Хотілось би відзначити, що роботи були виконані точно в строк в тяжких умовах дефіциту електроенергії.

Вітаємо Замовника та колектив нашої компанії з успішно реалізованим проєктом!

Виконані роботи
Системи
Опалення, вентиляція та кондиціювання
Електроживлення
Водопостачання та каналізація
Роботи
Виконання монтажних робіт
Виконання пуско-налагоджувальних робіт
Виконання оздоблювальних робіт
Закінчено проект з реалізації комплексної інженерної інфраструктури бізнес-центру "Space4" з врахуванням міжнародних стандартів. Загальна площа робіт склала понад 5000 кв. м.
Компанія Advansys Group завершила інвестиційний проєкт* Регіональної газової компанії («РГК»), з будівництва метрологічного центру RGC-Metering Захід, де відбуватиметься повірка газових лічильників з усього західного регіону України.
Головний офіс компанії "Монделес Україна", розташований в СК "Сенатор"