Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Офіс компанії Global Logic
Інформація про Замовника

Global Logic Україна — IT-компанія повного циклу розробки програмних продуктів. Український підрозділ Global Logic  має власні офіси в Києві, Харкові, Львові, Миколаєві та співпрацює з більш ніж 2400 розробниками в Україні.

Global Logic Україна входить до Global Logic Inc., яка налічує 8000 консультантів в Аргентині, Великобританії, Ізраїлі, Індії, Китаї, Словаччині, США, Україні та Чилі.

Global Logic Україна є постійним учасником провідних вітчизняних IT-кластерів, чия діяльність спрямована на покращення інвестиційного середовища у країні і підвищення конкурентоздатності української IT-індустрії на міжнародному рівні. У своїх релізах компанія наголошує на тому, що галузь комп’ютерних технологій є ключовою для розвитку України, і що спільні зусилля усіх гравців ринку можуть суттєво прискорити активний ріст цього сектору економіки.

Global Logic враховує потреби найвимогливіших користувачів, дійсно створюючи відмінне програмне забезпечення для різних клієнтів .Стратегію проектування, заснована на створенні позитивного досвіду користувача допомагає партнерам компанії поглянути на свій бізнес з іншої сторони та знайти нові способи залучення аудиторій клієнтів, розвитку продуктів та послуг, і реально пришвидшити вихід  на ринок своїх продуктів. На сьогоднішній день компанія розробляє дійсно унікальні системні рішення, які допомагають клієнтам Global Logic розробляти успішні продукти та бути на верхівці своєї галузі.

Global Logic визнано лідером своєї області такими спеціалістами з аналізу як NASSCOM та Zinnov. Крім того, компанію постійно визнають найкращими у взаємодії з експертами як міжнародні експертні HR-фірми, так і місцеві центри працевлаштування.
Зараз, маючи серйозний досвід роботи з широким колом замовників, Global Logic демонструє компаніям, як вони можуть отримувати зворотній зв’язок від своїх користувачів, створювати інновації, вкладаючись у запланований бюджет, і випускати на ринок цифрові продукти й послуги нового покоління.

Інформація про об'єкт

Наша компанія Advansys приймала участь у розширенні київського офісу Global Logic в БЦ «Протасов». в 2017 році ми повністю завершили роботи з інсталяції систем вентиляції та кондиціювання для додаткового офісного приміщення з орієнтовною площею 1000 квадратних метрів. В модернізацію системи входили роботи по налаштуванню системи чилер-фанкойл та організації окремої припливно-витяжної системи вентиляції.
Особливу увагу під час інсталяції системи приділено тестам на герметичність, перевірці компресорів, насосів, реле тиску та інших технічних вузлів обладнання. Advansys гарантує якість сервісного обслуговування та сподівається, що дані системи забезпечать комфортний температурний клімат як взимку так і влітку.

Нагадуємо, що ми рекомендуємо лише енергоефективні мультизональні системи кондиціонування повітря з найпродуктивнішими характеристиками роботи.

Принципи функціонування системи вентиляції та кондиціонування для Global Logic
  1. можливість використання декількох теплообмінників у системі
  2. зручна настройка кожного фанкойлу окремо, що дозволяє створювати унікальний мікрокрилат в кожній зоні
  3. можливість використання фанкойлів на великій відстані від чиллера з досить маленькими втратами
  4. якісний повітрообмін в приміщенні
Виконані роботи
Системи
Система опалення,вентиляції та кондиціонування
Роботи
Виконання проектної документації
Виконання монтажних робіт
Виконання пуско-налагоджувальних робіт
«АВТ Баварія», офіційний імпортер BMW, MINI, ALPINA і дилер Rolls-Royce на території України...
Один з найкращих спортивних комплексів України - спортивний центр «Ліко»
(English) A very important point in the functioning of any building intended for the use of groups of people is the availability of an effective air conditioning and ventilation system.
Zeo Alliance - одна з найбільших IT-компаний Європи з центральним офісом в Києві.