Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Astound Ukraine

Astound Commerce – складається з 400 висококваліфікованих фахівців по всьому світу. Чи не є аутсорсингової компанією, є власні маркетингові та збутові команди, і більшість їх розробників працюють безпосередньо з клієнтом. Їхні клієнти це знакові світові бренди: Adidas, Versace, Men’s Wearhouse, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Crocs, Avenue і багато інших міжнародних і місцевих бренди. Astound Commerce пропонує рішення для електронної торгівлі на шести платформах корпоративного рівня: IBM WebSphere Commerce, Intershop, Magento, Demandware, MarketLive і NetSuite. Ці новітні платформи електронної комерції дозволяють створювати і надавати гнучкі, настроюються і здатні обробляти рішення з великим обсягом трафіку для будь-якого типу бізнесу в Інтернеті. З 1999 року компанія працює на глобальному ринку електронної комерції.

Інформація про замовника

Глобальний постачальник електронної комерції, який об’єднує стратегії, технології та інтерактивні маркетингові послуги для світових брендів і роздрібних продавців.

Системи
Система отоплення, вентиляції та кондиціювання
Система відеоспостереження та контролю доступу
Структурована кабельна система
Роботи
Реалізація складних інженерних систем
«АВТ Баварія», офіційний імпортер BMW, MINI, ALPINA і дилер Rolls-Royce на території України...
Один з найкращих спортивних комплексів України - спортивний центр «Ліко»
(English) A very important point in the functioning of any building intended for the use of groups of people is the availability of an effective air conditioning and ventilation system.
Zeo Alliance - одна з найбільших IT-компаний Європи з центральним офісом в Києві.