Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Гіпермаркет будівельних матеріалів Leroy Merlin
Інформація про замовника

Новий реалізований проект компанії Advansys Group. На цей раз наша команда інженерів співпрацювала з однією з найбільших в Європі мережею по реалізації товарів для дому та ремонту – Леруа Мерлен. Даний проект передбачав створення кліматичних систем у магазині компанії в Києві, що знаходиться в ТРЦ Retroville.

Через наявність будівельних матеріалів у приміщенні необхідно було змонтувати ефективну систему вентиляції. Особливості товарів вимагають створення спеціального мікроклімату, а для забезпечення комфортної роботи персоналу необхідне чисте повітря. Обираючи устаткування для системи вентиляції, ми зупинилися на припливно-витяжних установках, виготовлених компанією Frapol. Було реалізовано  ефективну модель повітрообміну та забезпечено умови, при яких часточки пилу та гази не потрапляють до інших приміщень центру.

А за найбільш ефективне використання енергії та тепла відповідають роторні рекуператори, які дозволяють заощадити на втратах тепла при викиданні переробленого повітря з приміщення. В рекуператорі повітря, що викидається назовні, віддає тепло свіжому холодному повітрю, що подається в середину приміщення. Таким чином у Леруа Мерлен буде не лише чисте та свіже повітря, але і тепло взимку.

Щоб охолоджувати припливне повітря влітку, встановлено  компресорно-конденсаторні блоки LG. Цей вибір не випадковий, адже дане устаткування поєднує в собі цілу низку інноваційних технологій та вирізняється високою енергоефективністю. До того ж, дана система неодноразово застосовувалася на попередніх наших проектах і протестована часом в реальних умовах.

Системи
Структурована кабельна система
Освітлення
Система безпеки (СКД, ВС, ОС)
Роботи
Монтажні роботи
Пуско-налагоджувальні роботи
Один з найкращих спортивних комплексів України - спортивний центр «Ліко»
(English) A very important point in the functioning of any building intended for the use of groups of people is the availability of an effective air conditioning and ventilation system.
Zeo Alliance - одна з найбільших IT-компаний Європи з центральним офісом в Києві.