Netcracker Ukraine | Advansys Group

Консультация специалиста

Запросить консультацию специалиста и демонстрацию платформы

Спасибо За обращение

Netcracker Ukraine

Компанія Netcracker спеціалізується на створенні, впровадженні та супроводі систем експлуатаційної підтримки (OSS) і систем підтримки бізнесу (BSS) для операторів зв’язку по всьому світу. Компанія була удостоєна сертифікату зрілості CMMI п’ятого рівня.

Портфоліо Netcracker побудовано на основі єдиної платформи, що підтримує хмарні технології, і включає продукти для підтримки всіх сфер діяльності операторів: управління клієнтами і партнерами, доходами, операціями, а також рішення для управління віртуальними мережами та інфраструктурою. Портфоліо включає продукти для віртуалізації (SDN / NFV), систем експлуатаційної підтримки (OSS), систем підтримки бізнесу (BSS), систем управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM), обробки первинних облікових записів (Billing Mediation), білінгу, тарифікації (Rating), надання послуг (Service Fulfillment), управління замовленнями (Order Management), домашньої мережі, управління мобільними пристроями (Mobile Device Management), управління лінійно-кабельними спорудами (Outside Plant), управління ІТ-послугами, управління конфігураціями (Configuration Management), мережевого планування , планування ресурсів (Network Resource Planning), і управління комп’ютерними мережами, хмарних сервісів і аналітики великих даних (Big Data Analytics). Сервісне портфоліо Netcracker включає в себе планування та консалтинг, комплексні рішення під ключ, обслуговування і підтримку, а також комплексний аутсорсинг і керовані сервіси (Managed Services).

Інформація про замовника

Інформаційні технології

Системи
Система отоплення, вентиляції та кондиціювання
Система відеоспостереження, сигналізації та контроль управління доступом
Роботи
Реалізація складних інженерних систем
Один з найкращих спортивних комплексів України - спортивний центр «Ліко»
(Русский) Очень важным моментом функционирования любого здания, предназначенного для использования групп людей является наличие эффективной системы кондиционирования и вентиляции.
Zeo Alliance - одна з найбільших IT-компаний Європи з центральним офісом в Києві.