Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Проект з будівництва дилерського центру Renault Winner Obolon
Інформація про замовника

Успішно виконано новий проект з будівництва дилерського центру Renault Winner Obolon. Співробітники компанії Advansys Group розробили та реалізували повний комплекс інженерних рішень. Для реалізації були залучені спеціалісти компанії з різних напрямків. Фахівцями MEP Designing були виконані роботи з проектування інженерних мереж – cтруктурована кабельна система, охоронна сигналізація, відеоспостереження, система контролю управління доступом, мультимедіа, автоматизація та диспетчеризація інженерних мереж, а спеціалісти компанії з напрямку Engineering реалізували монтажні та пуско-налагоджувальні роботи.

Дилерський центр Renault Winner Obolon розташований на пр-ті Степана Бандери, 24-Д в м. Київ, загальна площа 1500 м2. Це перший в Україні, хто відповідає найновішим стандартам Winner Group Ukraine. Просторий шоурум вміщує експозицію з п’ятнадцяти автомобілів, сервісна прийомка на 8 консультантів–приймальників, 2 поста експрес-прийомки. Ергономічні і сучасні стенди додаткового обладнання і аксесуарів дають можливість клієнтам наочно ознайомитись з широким вибором опцій для свого Renault.

Вітаємо замовника Winner Group Ukraine та колектив нашої компанії з успішно виконаним проектом!

Advansys Group – інноваційна інженерно-будівельна група компаній з будівництва ефективних об’єктів нерухомості.

Системи
Структурована кабельна система
Охоронна сигналізація
Відеоспостереження
Система контролю управління доступом
Мультимедіа
Автоматизація та диспетчеризація інженерних мереж
Роботи
Проектні роботи
Монтажні роботи
Пуско-налагоджувальні роботи
Житловий комплекс «L-КвартаЛ» знаходиться на перетині вулиці В.Василевської та бул.В.Гавела в Солом'янському районі м. Києва. Комплекс включає в себе 5 секцій від 7 до 25 поверхів.