Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Проєкт з будівництва метрологічного центру RGC-Metering Захід

Компанія Advansys Group завершила інвестиційний проєкт* Регіональної газової компанії («РГК»), з будівництва метрологічного центру RGC-Metering Захід, де відбуватиметься повірка газових лічильників з усього західного регіону України.

Інформація про Замовника

Метрологічний центр RGC-Metering Захід – другий центр, збудований РГК в Україні. Він вироблятиме smart-, турбінні і роторні лічильники газу та здійснюватиме повірку побутових і промислових лічильників. обладнаний автоматизованим обладнанням inotech Meter Calibration Systems GmbH (Німеччина), Ametek, Hess, що дозволяє уникнути помилок та неточностей. Він працює за принципом Smart Factory, що належить до технології Industry 4.0: використання таких новітніх технологій наближає до світових стандартів. Обладнання у Метрологічному центрі забезпечує повний технологічний цикл повірки лічильника в автоматизованому режимі, без участі людини. Це дозволить підвищити якість обслуговування 200 тис. клієнтів на рік, а фактично – це 2 млн клієнтів РГК, які живуть на заході Україні.

 

 

Опис проекту

Компанія Advansys Group завершила інвестиційний проєкт* Регіональної газової компанії («РГК»), з будівництва метрологічного центру RGC-Metering Захід, де відбуватиметься повірка газових лічильників з усього західного регіону України.  Загальна площа будівлі склала 1732 м2, разом з ділянкою більше 1 Га. Початок – вересень 2021 р., завершення – грудень 2022 р. Об’єкт відповідає високим стандартам енергоефективності. Розташований за адресою: с. Драгомирчани, Івано-Франківська область, Україна. Замовником будівництва виступили – АТ «Івано-Франківськгаз» та АТ «Львівгаз».

Співробітники компанії Advansys Group виконали повний комплекс інженерно-будівельних робіт. А саме: будівництво будівлі з влаштуванням Генплану, реалізація всіх зовнішніх та внутрішніх інженерних систем. Хотілось би відзначити, що в тяжких умовах воєнного стану всі роботи були виконані в ефективній співпраці з командою Замовника.

Вітаємо Замовника та колектив нашої компанії з успішно реалізованим проєктом!

Виконані роботи
Системи
Опалення, вентиляція та кондиціювання
Індивідуальний тепловий пункт
Холодоцентр
Електроживлення
Внутрішнє та зовнішнє електроосвітлення
Автоматизація та диспетчеризація інженерних мереж
Роботи
Адаптація проектної документації
Будівництво будівлі з влаштуванням Генплану
Виконання монтажних робіт
Виконання пуско-налагоджувальних робіт
Успішно виконаний проект реконструкції Заводу м'якої упаковки зі збільшенням потужності виробництва
Інженери компанії Advansys Group розробили та реалізували унікальний проект із застосуванням цілого комплексу інженерних рішень. Всі роботи було виконано з нуля та «під ключ».
Закінчено проект з реалізації комплексної інженерної інфраструктури бізнес-центру "Space4" з врахуванням міжнародних стандартів. Загальна площа робіт склала понад 5000 кв. м.