Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Проекти компанії Текстиль-Контакт
Інформація про Замовника

«Текстиль-Контакт» – провідний національний оператор з продажу тканин і матеріалів легкої промисловості, компанія почала свій розвиток у 1995 році і з того часу щорічно обслуговує 140 000 роздрібних  покупців і більше 10 000 оптових клієнтів.  «Текстиль-Контакт» пропонує величезний вибір текстилю: трикотажні полотна, декоративні тканини та вироби, штучне та натуральне хутро, тканини для одягу, пряжу і волокно. Компанія цінує свою репутацію, тож всі тканини проходять ретельну перевірку та сертифікацію.

tk_photo1

Проекти компанії

Наша команда висококваліфікованих спеціалістів виконала проектування та монтаж інженерної інфраструктури для офісу, а саме: систем електроживлення та електроосвітлення, структурованої кабельної мережі, комплексів вентиляції та кондиціювання повітря.

Всі роботи були проведені з урахуванням сучасних інженерних тенденцій, використанням інновацій та комплексів для забезпечення вищої енергоефективності роботи офісу шляхом зменшенням споживання енергоресурсів. Також робітники компанії Advansys приділили неабияку увагу створенню зручних умов для працівників офісу, щоб всі поставлені завдання виконувалися швидко та  якісно.

Виконані роботи
Системи
Система електроживлення
Система електроосвітлення
Структурована кабельна система
Система опалення,вентиляції та кондиціонування
Роботи
Виконання проектної документації
Виконання монтажних робіт
Виконання пуско-налагоджувальних робіт
 
«АВТ Баварія», офіційний імпортер BMW, MINI, ALPINA і дилер Rolls-Royce на території України...
Один з найкращих спортивних комплексів України - спортивний центр «Ліко»
(English) A very important point in the functioning of any building intended for the use of groups of people is the availability of an effective air conditioning and ventilation system.
Zeo Alliance - одна з найбільших IT-компаний Європи з центральним офісом в Києві.